O nas

KANCELARIALL prowadzi stałą oraz doraźną obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych dążąc do zapewnienia klientom usług prawnych na najwyższym poziomie zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

 

Naszym celem jest skuteczne i sprawne zakończenie każdej powierzonej nam sprawy. Wyznajemy zasadę mediacja-proces-windykacja. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym zespołem młodych, ale doświadczonych już prawników. Swoje usługi świadczymy kompleksowo. Nie zajmujemy się wąsko sprawą klienta ale również rozpatrujemy towarzyszące jej konsekwencje podatkowe i karne podejmowanych działań. Naszym głównym celem jest zawsze rozwiązanie zagadnienia prawnego mocodawcy w sposób dla Niego najbardziej korzystny, oszczędzając czas i stres, który towarzyszy procesom. Wykorzystując negocjacje i mediacje, które są szybszym i tańszym sposobem zakończenia sprawy staramy się uzyskać satysfakcjonujący stronę wynik postępowania. Priorytetem jest dla nas jasny i przejrzysty sposób wynagradzania oraz uczciwa ocena szans klienta w osiągnięciu zakładanego celu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zależności od potrzeb nasz zespół świadczy pomoc prawną na miejscu w biurze kancelarii w Gdyni jak i w miejscu działalności klienta. Świadczymy także usługi na terenie całego kraju i poza jego granicami, w tym korzystając z pomocy kancelarii współpracujących (w Warszawie adwokata Dawida Mizi, w Krakowie adwokata Doroty Miki) jak i zaprzyjaźnionych prawników z innych miast Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radca Prawny Aleksandra Lisiecka od wielu lat współpracuje z Iloną Szukała, prowadzącą  Biuro Rachunkowe "Abakus" rozliczające klientów indywidualnych i przedsiębiorców, zlokalizowane w budynku kancelarii.

 

Współpraca ma charakter rodzinny i dotyczy kluczowych zagadnień z zakresu: podatków, ubezpieczeń społecznych i spraw kadrowych oraz zagadnień księgowych.Nasi klienci korzystają z preferencyjnych stawek Biura Rachunkowego i odwrotnie.

Kancelaria współpracuje także z zaprzyjaźnionymi specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego, kancelarii notarialnej i komorniczej. Korzystając z preferencyjnych stawek może obniżyć koszt postępowań naszych mocodawców pozostawiając jednakże decyzję co do wyboru danego specjalisty wyłącznie Państwa ocenie.

Staramy się, aby świadczone przez Kancelarię usługi były na najwyższym poziomie i by sprostały Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

hCaptcha