Spółki

Zespół Kancelarii ma bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie zakładania i obsługi Spółek prawa handlowego i spółek cywilnych. Przy pomocy doradcy podatkowego pomagamy w wyborze najbardziej optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, zindywidualizowanej dla każdego Klienta z osobna – wybór w zakresie prowadzenia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej, spółki jawnej, itp. Pracownicy Kancelarii dodatkowo sporządzają zindywidualizowaną umowę spółki uwzględniając najbardziej optymalne dla Klienta założenia zgodne z jego potrzebami, planami i strategią firmy i pomagają w jej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. W razie wyboru natomiast przez Klienta formy powstania spółki jako spółki24 przez portal sądowy pracownicy Kancelarii pomagają w jej założeniu od podstaw aż do całkowitej rejestracji.

Dodatkowo naszym Klientom oferujemy „na start” pakiet wzorów: w szczególności wzorów uchwał zarządu (jeśli w danej formie spółki taki organ występuje), uchwał wspólników (jeśli zarządu brak), protokołu Zgromadzenia Wspólników wraz z uchwałami, itp. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że na początku prowadzenie działalności gospodarczej w formie Spółki (jakiejkolwiek) zamiast w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub działalności w ogóle, jest olbrzymim wyzwaniem i dużą zmianą. Wiele naszych Klientów chwali sobie otrzymanie takowych uchwał z uwagi na fakt, iż pomagają im one w pierwszych miesiącach prowadzenia działalności w formie spółki.

 

Już po założeniu Spółki często Klienci zwracają się do nas w wieloma pytaniami w zakresie napotykanymi na co dzień problemami natury prawnej, które mają miejsce w ich Spółkach: w zakresie zawieranych umów, spraw pracowniczych, zobowiązań i roszczeń względem kontrahentów Spółek, codziennych spraw korporacyjnych, problemów karnych członków zarządu, kontroli organów (np. Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych), itp. Kancelaria pomaga Spółkom w tym zakresie w razie ich aktualnego zapotrzebowania lub w formie stałej, bieżącej obsługi prawnej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

hCaptcha