Transakcje handlowe

Pomiędzy przedsiębiorstwami a ich klientami występują umowy określające warunki dostarczenia produktów lub świadczenia usług, w których przynajmniej jedna ze stron prowadzi własną działalność gospodarczą lub zawodową. Nasza kancelaria radcowska jest zlokalizowana na terenie Gdyni i zajmuje się szeroko pojętymi sprawami gospodarczymi, do których należą między innymi transakcje handlowe. W ramach usług w tym zakresie oferujemy pomoc przy sporządzaniu umów handlowych, zmianie treści już istniejących dokumentów czy ocenie ryzyka i zagrożeń wynikających z zapisów.

Obsługa prawna firm

Obsługa świadczona przez naszą kancelarię dotyczy przede wszystkim doradztwa prawnego i reprezentacji firm w sądzie. Udzielamy porad w kwestii umów, ich treści, możliwości jej modyfikacji, a także wskazujemy na potencjalne zagrożenia i ryzyko. Jeśli umowa, której przedmiotem są transakcje handlowe, nie dojdzie do skutku, jedna ze stron nie wywiąże się z jej warunków lub wypowie ją bez wiedzy i zgody drugiej strony, to reprezentujemy firmę w takich sprawach przed sądem.

Obsługa transakcji w obrocie nieruchomościami

Obrót nieruchomości obejmuje szereg czynności po stronie kupującego i sprzedającego. Należy w takich sytuacjach wziąć pod uwagę takie kwestie jak sytuacja finansowa, ustalenie własności gruntu czy budynku, ewentualne zadłużenie, zdolność kredytowa i wiele innych. Nasza kancelaria służy pomocą w obrocie nieruchomościami. Analizujemy dokumenty prawne i sporządzamy umowy, a także bierzemy udział w negocjacjach.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

hCaptcha